Turnieje klubowe odbywają się w poniedziałki na Ochocie oraz w środy na Pradze.

W poniedziałki spotykamy się w godzinach 18:00-22:00 w klubie snookerowo-bilardowym 147break przy ul. Nowogrodzkiej 84/86. Dojazd bardzo łatwy - to zaraz przy pl. Zawiszy. Miejsce do gry znajduje się na piętrze w głównej sali klubu. W klubie można zakupić alkohole, napoje i coś do jedzenia; bezpośrednio na sali gry obowiązuje zakaz palenia (wolno palić na parterze przy barze).

W środy natomiast spotykamy się w godzinach 17:30-21:30 w klubie "Winowajca" przy ul. Inżynierskiej 1. Dojazd jakimkolwiek tramwajem do przystanku DH Wileńska, a następnie 5 minut drogi ul. Wileńską. Miejsce do gry znajduje się w głębi klubu po lewej stronie. W klubie można zakupić piwo (niestety skromny wybór) oraz całkiem niezłą kawę. Tu również na sali gry obowiązuje zakaz palenia (palić wolno w sąsiedniej sali).

Na każdym spotkaniu rozgrywamy pięcio- lub sześciorundowy turniej, z czasem 15 minut na partię. Do rozstawiania graczy służy specjalny program turniejowy, natomiast wątpliwe słowa sprawdzamy w zawsze dostępnym Oficjalnym Słowniku Polskiego Scrabblisty.

Zwyczajowo na każdym turnieju składamy się po symbolicznej złotówce do kasy klubowej - z opłaty zwolnieni są debiutanci.


Wybrane zdjęcia