Kopapka (eu) geniusz, czyli Stachu, jak to się robi?
Starej Wydry zamieszki słowne (3)

Kilka dni temu w Grodzisku Dolnym odbył się turniej memoriałowy Stanisława Rydzika. Kim był i jaki był - wiedzą wszyscy scrabbliści. I chyba tylko oni, bo scrabble były dla Stacha całym życiem. Opowiadanie o nim osobom niezwiązanym z ruchem scrabble nie ma większego sensu. Jego powiedzonka i żarty mają znaczenie tylko dla nas. Dlatego dobrze się stało, że taki turniej się odbył i miejmy nadzieję, że nastąpi ciąg dalszy.

 »» więcejTylko! Tylko mi ciebie brak!
Starej Wydry zamieszki słowne (2)

Tylko! Tylko mi ciebie brak! Postanowiłam szukać czegoś nowego, jakiejś inspiracji, która jest poza mną. Nie żeby mi brakowało pomysłów na życie, tylko stara już się robię i przyszło mi do głowy, że może warto posłuchać co inni mają do powiedzenia, gdyż jest bardzo prawdopodobne, że mogą więcej ode mnie wiedzieć oraz robić fajniejsze rzeczy. To co jest we mnie zestarzało się, zdewaluowało, jest z innej epoki, albo co najmniej z innej bajki. Zużyłam się umysłowo i znużyłam się swoimi myślami. To miał być taki pomysł na urlop od siebie samej. Postanowiłam więc, że pierwsze słowo które usłyszę następnego dnia obuduję moim działaniem, albo

 »» więcejOswajanie narządów, czyli niechciana litera na stojaku
Starej Wydry zamieszki słowne (1)

Oswajanie narządów, czyli niechciana litera na stojaku Gracie w scrabble więc zrozumiecie, co to znaczy mieć na stojaku nielubianą literę. Nie gracie to zacznijcie, ale uprzedzam – lekko nie będzie.
Jeśli postrzegacie scrabble jako szlachetną niekontaktową grę dla intelektualistów to jesteście w błędzie. Może tak wyglądają partyjki rozgrywane w kapciuszkach przy kominku, w trakcie których popija się herbatkę, układa na planszy nazwy własne, a blanki w domowym zaciszu zwane mydłami podmienia się na płytki z literami.

 »» więcejNajnowszy OSPS - super promocja!
Oficjalny Słownik Polskiego Scrabblisty teraz najtaniej!

Najnowszy OSPS - super promocja! Ruszyła promocja.
Tym razem możemy przedstawić Wam najkorzystniejszą na rynku cenę na Oficjalny Słownik Polskiego Scrabblisty.
Wskocz i zobacz -> Słownik Scrabble - najtaniej!

W uwagach do zamówienia koniecznie wpisz "Świat Scrabble" - niezależnie od sposobu wysyłki otrzymasz wraz z zamówionym słownikiem upominek od nas.

 »» więcej