Wiadomość | 2015-06-23
VII Mistrzostwa Gimnazjum w Rybnie
kolejny sukces Łukasza Pawlaka

Zobacz foto 1023 :::Zobacz foto 1023
Doroczne Mistrzostwa Gimnazjum w Rybnie, w wakacyjnej niemal atmosferze, to zmagania 14 Rekinów w rozegranych 4 rundach pojedynków. Emocje, niefartowne losowania, piękne siódemki okraszały uśmiechy i radość. Radość z dobrej zabawy i bycia razem. Piękny puchar, dyplomy i zaszczytny tytuł mistrza czekały.
Zaowocowało turniejowe doświadczenie i lata praktyki.
Mistrzem Gimnazjum w Rybnie AD 2015 został Łukasz Pawlak, który swoją przygodę ze scrabble zaczynał już w III klasie szkoły podstawowej. Przypomnijmy,że jest wicemistrzem Polski w kategorii gimnazjów, że odnosił sukcesy na licznych turniejach.
Drugie miejsce przypadło Emilce Pyrkowskiej, która przegrała tylko z Łukaszem i również osiągnęła dobrą średnią gier. Trzecia była Weronika Goreniak.
Kolejne miejsca zajęli: Weronika Kania, Jagoda Adamczyk, Klaudia Kantorska,Ola Gala, Gabriela Orlińska, Justyna Stańczewska,Mikołaj Chaber, Kasia Adamiak, Dominika Owczarek, Andżelika Gzik i Mateusz Dekarczyk.
Gratulacje dla Zwycięzców, dla wszystkich Rekinów. Kolejny, bardzo udany rok działalności Koła za nami.
Życzę udanych wakacji i wspaniałych partii scrabble.
Autor: a_k_a