Wiadomość | 2012-02-24
MATRIKS JUNIOR


Zobacz foto 691 :::
Matriks Junior powstał specjalnie z myślą o młodych graczach. Zajęcia skierowane są do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Gra w scrabble to przede wszystkim doskonały sposób spędzania wolnego czasu i świetna zabawa rozwijająca znajomość języka polskiego, kreatywność, spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia. Niezależnie od poziomu zaawansowania każdy uczestnik rozwija swoje zdolności językowe i matematyczne, korzystając przy tym ze wskazówek doświadczonych trenerów.
Kilka razy w roku odbywają się turnieje, na których młodzi skrabliści mogą rywalizować z rówieśnikami i w ten sposób sprawdzić, jakie zrobili postępy. Rozgrywki organizowane przez Polską Federację Scrabble mają status mistrzowski, np. Mistrzostwa Polski Gimnazjów czy Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych.
Najważniejsza jest jednak dobra zabawa, dlatego wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do Kasi, Martyny, Konrada, Natalii, Wiktorii, Julii, Franka i Leny zapraszamy w każdą środę do Milanowskiego Klubu Scrabble MATRIKS. Spotkania odbywają się w godz. 17.30-18.30.

Autor: Rafał Matczak

Brak komentarzy

Waszym zdaniem:

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników.
Portal Świat Scrabble nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.